OBVESTILO

V četrtek, 1. 9. 2022, se učenci od 2. do 9. razreda zberete v matičnih učilnicah in ob 8.15 skupaj z razredniki odidete v večnamenski prostor.

Učenci se pripeljete v šolo z drugimi vožnjami šolskega avtobusa po enakem voznem redu, kot je veljal v šolskem letu 2021/22.

Domov odhajate s prvimi vožnjami oziroma v spremstvu staršev.

Učenci imate s seboj beležko, pisala in šolsko torbo, da domov odnesete učbenike iz učbeniškega sklada.

Podaljšanega bivanja in kosil prvi šolski dan ne bo.

Ravnateljica: Irena Č. Peterlin

VOZNI RED AVTOBUSOV 1. 9. 2022

PRIHODI V ŠOLO:

Avtobusi vozijo po voznem redu iz šolskega leta 2021/2022; učenci pridejo oziroma se pripeljejo v šolo z drugimi vožnjami šolskih avtobusov po voznem redu šolskega leta 2021/2022.

PRVA

POSTAJA

SMER   OPOMBA:
7:05 Telčice – Gorenje Dole – Dolenje Dole – Jelendol –  Mačkovec – šola Š 2 Smer Dole
7:05 Dobruška vas – Tomažja vas  – Stranje – Dobrava – Hudenje – Grmovlje – Dol. Stara vas – šola Š 1 Smer Dobrava
7:14 ŠTRIT –   BUČKA R Smer Bučka
7:45 Osrečje   – Zalog – Zbure – Male Poljane – Velike Poljane – Zagrad – Klenovik – Goriška   vas – Segonje – Zloganje – šola Š 2 Smer Osrečje-Zalog
7:50 Stranje – Tomažja vas – Hudenje – Dobruška vas – Grmovlje – Dol. Stara vas – šola

Š 1

Smer Dobrava

ODHODI IZ ŠOLE:

11.45 – BUČKA (redni avtobus)