KNJIŽNE UGANKE

Dragi metelkarji, dragi bralci  – knjigoljubi, bralni sladokusci,

v letošnjem šolskem letu (od decembra do maja ) ste lepo vabljeni k reševanju nagradne knjižne uganke.

Knjižna-uganka-maj-2021-vprašanja

Vsebina uganke, ki je primerna vaši starostni stopnji, se navezovuje na leposlovna in poučna dela, dostopna v šolski knjižnični zbirki, na zanimive, odmevne dogodke doma in v svetu, na pomembne obletnice in spominske dneve. Pri iskanju odgovorov si lahko pomagate tudi s spletom, prelistate časopise in revije ali za pomoč poprosite starše in knjižničarko.

Ob koncu meseca bomo med reševalci v posamezni starostni skupini izžrebali srečneža, ki bo dobil nagrado.

V knjižnici ali na spletni strani naše  knjižnice boste našli vprašanja, na katera boste odgovorili do navedenega datuma in listek oddali v pripravljeno škatlo v knjižnici ali odgovore s svojimi podatki poslali na e-naslov šolske knjižnice knjiznica@os-skocjan.si

To še zlasti velja v  času pouka na daljavo.

Se vidimo v šolski knjižnici »v živo«, ko se vrnete, ali po  spletu.

Knjižničarka Marinka