RAZPIS ZA ZDRAVSTVENO LETOVANJE UČENCEV v organizaciji OZRK NOVO MESTO na Debelem rtiču.

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da Območno združenje Rdečega križa Novo mesto razpisuje zdravstveno letovanje učencev.

Več o letovanju si lahko preberete na spletni strani Območnega združenja Rdečega križa Novo mesto, kjer lahko dobite tudi vso potrebno dokumentacijo: http://novomesto.ozrk.si/nase_aktivnosti/letovanje_otrok_na_debelem_rticu/

Prijave lahko oddate:

• osebno na naslovu RKS OZ Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 54a,
  • na elektronskem naslov: rknm@gmail.com
  • telefonska številka: 07 6 000 670

Rok za prijavo je do zapolnitve prostih mest.

Dokumentacijo in več informacij lahko dobite tudi pri šolski svetovalni delavki Anici Tramte na telefonski številki  07/ 38 46 611 ali e-naslovu anica.tramte@os-skocjan.si.

Pripravila: Anica Tramte                                                                         Ravnateljica: Irena Čengija Peterlin, l. r.