Spoštovani starši, učenci!

V skladu z modeli in priporočili Ministrstva za izobraževanje in šport, Zavoda Republike Slovenije za šolstvo in Nacionalnega inštituta za javno zdravje začenjamo novo šolsko leto 2020/21 po Modelu B, ki narekuje, da se vsi učenci izobražujejo v šoli. Pri tem veljajo omejitve, ki se nanašajo na vzdrževanje higienskega režima ter izvajanje preventivnih ukrepov. Prvi ukrep: V ŠOLO LAHKO VSTOPAJO LE ZDRAVE OSEBE (le zdravi učenci!). Vsi učenci, od 6. leta naprej, morajo v skupnih prostorih nositi maske.

PRVI ŠOLSKI DAN

V torek, 1. 9. 2020, se učenci od 2. do 9. razreda  zberete ob 8. 20 uri v matičnih razredih.

Učenci 1. razreda se nam pridružite ob 10. uri v šolski telovadnici (vhod s šolskega igrišča).

Učenci se pripeljete v šolo z drugimi vožnjami šolskega avtobusa po enakem voznem redu, kot je veljal v šolskem letu 2019/20.

Domov odhajate s prvimi vožnjami oziroma v spremstvu staršev.

Podaljšanega bivanja in kosil prvi šolski dan ne bo.

Ravnateljica: Irena Č. Peterlin