V petek, 24. 1. 2020, bo športni dan za 4. razrede.

V sklopu akcije šolar na smuči, bomo izpeljali športni dan s smučarsko vsebino. Glavni cilj športnega dne je učence seznaniti s smučarsko opremo in prvimi smučarskimi izkušnjami za tiste, ki pa, ki že nekaj znajo, pa smučarsko znanje nadgraditi.

Ob 7.05 se učenci 4. razreda POŠ zberejo pred POŠ in ob 7.15, izpred šole, z avtobusom, odpeljejo na smučarski ŠD.

Ob 7.15 se učenci 4. A in 4.B zberejo na avtobusni postaji pri šoli in ob 7.30 odpeljejo na Gače.

Smučarji potrebujete brezhibno smučarsko opremo (smuči, vezi in sm. čevlji) ter primerna očala, za VSE pa je OBVEZNA tudi čelada. Za tiste ki morda opreme nimate jo bomo priskrbeli na smučišču. Vsi pridete oblečeni v kombinizonih.

Smučarski tečaj bodo vodili učitelji šole in smučarski učitelji Rogove šole smučanja.

Smučarski tečaj je brezplačen, ravno tako smučarska karta, strošek bo le prevoz.

Smučali bomo predvidoma do 15.30 ure in se okoli 16. ure odpravili iz smučišča. Predviden prihod za vse učence, tudi Bučko, je ob 17.15 na avtobusno postajo pri matični šoli.

MALICA BO ŠOLSKA, ker pa bo dan dolg, imejte s seboj še dodatno plastenko (termosko) pijače (pijača naj ne bo gazirana – najbolj primerna je voda ali izotonični napitek, npr. cedevita) ter dodaten sendvič in ČOKOLADICO (npr. mars ali frutabelo).

Kosilo za ta dan bomo za vse odjavili.

Za morebitna dodatna vprašanja pa sva vam na voljo.

Škocjan, 22. 1. 2020                                                          Razredničarke, Alenka in Andrej