V sredo, 6. 2. 2018, se bomo udeležili področnega prvenstva v veleslalomu, ki bo na smučišču Brsnina v Kranjski gori.

Zbor za prijavljene smučarje je na ob 6.15 na parkirišču pri Gostišču deteljica. Ob 6.20 nas pobere avtobus podjetja Mrgole.

Učenci potrebujejo smučarsko opremo. Čelada je obvezna. Šolske malice ne bo (je že odjavljena). Dan bo dolg. V nahrbtnik poleg malice in pijače dodajte še nekaj sladkega (npr. frutabela). Otroci naj imajo s seboj tudi zapisano vašo mobi številko, da vas obvestim o točnem prihodu. Smučali bomo predvidoma do 15.00 ure (odvisno od vremenskih razmer).

Stroške prevoza na tekmovanje pokrije šola, smučarska karta (14,5 €) pa je vaš strošek. Denar naj imajo otroci s seboj.

Na zborno mesto (parkirišče) se vrnemo okoli 17.45. Za prevoz domov poskrbite starši.

Športni pozdrav!