V PONEDELJEK, 12. 2. 2018, bo zimski športni dan za predmetno stopnjo (6., 7., 8. in 9. razred).

SMUČARJI, POHODNIKI in SANKAČI

Ob 7.30 uri  (zbor 7.20) se bomo smučarji in pohodniki z avtobusom iz šolske avtobusne postaje odpeljali na smučišče na Gače .

Smučarji potrebujete brezhibno smučarsko opremo (smuči, vezi in sm. čevlji) ter primerna očala, za VSE pa je OBVEZNA tudi čelada. Šolske opreme nimamo.

Smučarska vozovnica je brezplačna (subvencionirana s strani Občine Škocjan), prevoz cca. 5 € boste plačali po položnici.

Učenci, ki ne boste smučali se boste udeležili zimskega pohoda in sankanja na sankališču Gače. S seboj prinesite sani (lesene ali plastične), prepovedane pa so  lopatke, krožniki, bobi.

Predviden prihod v šolo je ob 13.30. uri.

V nahrbtnik pa si za konec pohoda, sankanja, smučanja, pripravite še rezervne nogavice in obutev in svežo bombažno majico.

MALICA BO ŠOLSKA, s seboj pa imejte še dodatno plastenko (termosko) pijače (pijača naj ne bo gazirana – najbolj primerna je voda ali izotonični napitek, npr. cedevita) po potrebi dodaten sendvič in ČOKOLADICO (npr. mars ali frutabelo).

Tisti, ki boste jedli kosilo po športnem dnevu se boste lahko prijavili zjutraj na avtobusu.

!!!!! OBLECITE SE TEMPERATURAM PRIMERNO !!!!!

Za morebitna dodatna vprašanja pa sva vam na voljo.

Škocjan, 7. 2. 2018                                                                        Manja, Alenka in Andrej