V sredo, 12. 4. 2023 smo skupaj z učitelji aktiva podaljšanega bivanja, soglasno izbrali novo ime za nov sistem razširjenega programa. Čas, ki ga preživimo po kosilu v šoli od 1. do 5. razreda, bomo od jeseni dalje poimenovali POP’R. To ime predstavlja vse kar počnemo v popoldanskem času skupaj z učenci in učitelji. Ker pa smo vse skupaj želeli začiniti z otroško igrivostjo in kreativnostjo, smo razpisali natečaj za izdelavo novega loga. Kar nekaj učencev naše šole, je hitro zavihalo rokave in svojo kreativnost zlilo na papir. Veliko izdelkov smo zbrali do četrtka, 15. 6. 2023 in otroci so si res želeli zmage, saj jih je čakala tudi zelo mamljiva nagrada. V ponedeljek, 19. 6. 2023 je osem članska komisija učiteljev in učencev imela res težko nalogo. V eni šolski uri so soglasno odločili, da zmaga čudovit logo rumene in modre barve, ki bo jeseni predstavljal naše sončno, kreativno in igrivo obarvano popoldne POP’R-a. Zmagala je učenka Doroteja Halas, ki je s svojimi sošolci 8. a oddelka, podelila sladoledno slastno nagrado. Čestitke Doroteji Halas, ostalim učencem pa se prav tako zahvaljujemo za njihovo sodelovanje in trud.

Učitelji aktiva podaljšanega bivanja – bodočega POP’R-a