Pozdravljeni, starši in učenci

V Easistentu je odprt izbirni postopek za izbor NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV za šolsko leto 2022/23.
Izbor morajo opraviti torej učenci 3., 4. in 5. razreda za naslednje šolsko leto.
Izbor je odprt od 4. 4. do 19. 4. 2022.
NEOBVEZNI IZBIRNI;

Za neobvezni izbirni predmet si učenec izbere tistega, ki ga veseli, ki se povezuje z interesi učenca oz. izraža učenčeve močne lastnosti, ali pa pomeni razširjanje snovi pri rednem pouku. Naj izbira predmeta ne bo obremenitev, temveč želja po dodatnih znanjih oz. pridobivanju novih vsebin.
Dobro pretehtajte odločitev, posvetujte se, konča odločitev pa naj bo učenčeva. Dobra izbira lahko pomagala razvijati osebne sposobnosti in omogoča lažjo odločitev pri nadaljnjem šolanju.
Za vsa vprašanja pa se lahko obrnete tudi na svetovalno delavko Vesno Kukavica.
Če ne morete opraviti izbora preko Easistenta, me prosim kontaktirajte, da vam pripravim anketo v stiskani obliki.

Pripravila: Vesna Kukavica