Zaradi zastoja na cesti bo predviden prihod v Škocjan ob 17.30 uri.

Četrtek

Dnevi hitro bežijo. Otroci so OK, dobro razpoloženi ter se zelo veselijo smučanja in ostalih dejavnosti. Tudi danes bomo večji del dneva preživeli na smučeh.

Noč je minila mirno, otroci so hitro zaspali, zjutraj pa bi tudi še kar malo pospali.

Veselimo se novih dogodivščin.

Smučarski pozdrav iz Ribnice.

Dobro jutro iz Ribnice.

Otroci so mirno spali. Vsi smo negativni, čaka pa nas pozitivno vreme in ostalo, kar prinaša dobro voljo in delovno vnemo

Učenci lepo napredujejo in se veselijo medsebojnega druženja, ob vseh predvidenih aktivnostih.

Torek

Po prvem dnevu novih izkušenj smo se dobro odpočili in zbudili v zaenkrat sončen dan. Dokler nam danes vreme ne zagode, bomo izkoristili bele strmine in pridobivali znanje smučanja.

Otroci so mirno spali. Domotožja ni.

Pozdrav iz Ribnice na Pohorju

Aktivnosti v sliki lahko spremljate na povezavi: https://drive.google.com/drive/folders/1y8-WJ-ZPHMdX9h3YzfnlSpySqg0W9aon?usp=sharing