Dober večer.

Odplesali smo zadnji ples v diskoteki in že počasi razmišljamo o odhodu domov. Današnji dan je bil vremensko manj prijazen kot nedelja in ponedeljek, kljub temu pa smo se nasmučali. Vsi učenci so lepo napredovali v smučarskem znanju, kar je bil tudi naš glavni cilj šole v naravi. Jutri bomo še malo znanja dodali.

Odhod z Rogle je predviden ob 15.uri, prihod v Škocjan pa okoli 17.15.

Foto utrinke lahko spremljate na povezavi: https://drive.google.com/drive/folders/1AB6OG3EhYWADF9vKoAVVbvmT5qk9UEM7?usp=sharing

Pozdrav iz Rogle

——————————————–

Dobro jutro.

Danes je bilo na vrsti C19 testiranje, ki smo ga uspešno prestali. Otroci so OK. Pred nami je 3. smučarski dan, upamo na sonce v vseh pogledih.

Pozdrav iz Rogle.

—————————————————————————–

Prvi dan ŠVN je minil mirno, brez posebnosti, v lepem sončnem vremenu, z nekaj vetra sicer. Najtežji del dneva je bilo prenašanje kovčkov do apartmajev Jerebika, kjer smo nastanjeni. Dan smo zaključili z večernim, enournim sprehodom in potem presenetljivo hitro, precej utrujeni zaspali.

Pred nami je lep, hladen, sončen dan, novi smučarski izzivi in nova doživetja.

Ostanite zdravi.

Lep pozdrav iz Rogle.