Pozdravljeni,

Obveščam vas, da je Vlada RS v petek, 5. 11. 2021, sprejela nove ukrepe za zajezitev širjenja virusa, ki začne veljati 8. 11. 2021 oziroma 15. 11. 2021.

Poglavitne ukrepi, ki veljajo za VI zavode so naslednji:

• Pogoj za opravljanje dela v VI je izpolnjevanje pogoja PCT (kot doslej).
  • Izpolnjevanje pogoja PCT se preverja s Potrdilom in osebnim dokumentom.
  • Od 15. 11. 2021 se vsi učenci samotestiranjo 3 krat na teden v šoli (razen učencev, ki so prebolevniki ali cepljeni). Teste za samotestiranje prinesejo s sabo v šolo.
  • Vsi zaposleni in učenci moramo uporabljati zaščitne obrazne maske: kirurške ali FFTPII.
  • Uporaba maske je obvezna tudi na zunanjih površinah šole, če ni možno vzdrževati medosebno razdaljo 1,5m.
  • Ob vstopu v šolo je razkuževanje rok obvezno.
  • Srečanja s starši potekajo na daljavo: govorilne ure, roditeljski sestanki in druge oblike sodelovanja s starši.

V prilogi vam posredujem okrožnico ministrstva – Okrožnica_Ukrepi_Covid_11_2021-1.

Lep dan.

Irena Čengija Peterlin, ravnateljica