Predavanja g. Juhanta so vedno zanimiva in naj napišem poučna, tudi za tiste, ki imate, imamo, v vzgoji otrok že nekaj izkušenj. Smo uspešni pri vzgoji otrok? Mislite da ste, se bojite da niste? Vabljeni, pa boste izvedeli, kako biti še boljši starš samostojnemu in odgovornemu otroku.

Spoštovani starši,

vabljeni na prvo predavanje v okviru Šole za starše v šolskem letu 2021/22 z naslovom:

PREVZEMANJE ODGOVORNOSTI ZA LASTNO DELO, SAMOSTOJNOST (1.DEL).

Predavanje bo v PONEDELJEK, 18. 10. 2021 ob 17.00,

Vodil ga bo MARKO JUHANT.

Na srečanju z Markom Juhantom bomo dobili uporabne odgovore na sledeča vprašanja:

1. Ali si otroci želijo lahkih opravil/nalog, ali bi se raje lotili težjih?
  2. Kakšna je razlika med olajšanjem in zadovoljstvom?
  3. Kako otroke zaščititi pred neumnostmi izzivov z YouTuba ali TikToka?
  4. Kako otroka voditi, kadar določenih stvari ne zna ali pa noče?
  5. Kako jim pomagati, kadar naletijo na problem?
  6. Kaj otroke v resnici motivira?
  7. Kateri dve izkušnji, ki sta nujni za otrokov uspeh v življenju, lahko damo samo starši?

Predavanje bo potekalo v večnamenskem prostoru matične šole v skladu s PCT pogoji. Obiskovalci boste ob vstopu v prostore šole izpolnili  izjavo o izpolnjevanju pogojev.