Bo vaš otrok potreboval topel obrok v času šolanja na daljavo?

OBVESTILO O PRIJAVI UČENCA NA TOPLI OBROK V ČASU POUKA NA DALJAVO

Spoštovani starši, skrbniki!

Obveščamo vas, da imajo učenci, za katere je v času zaostrenih epidemioloških razmer organiziran pouk na daljavo, možnost brezplačnega toplega obroka.

Brezplačni obrok pripada učencem, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 382,82 evra.

V primeru, da obrok potrebujete, vas vljudno prosimo, da nam to sporočite do ponedeljka, 9. 11. 2020, najkasneje do 10. ure. Svojega otroka prijavite na topli obrok tako, da izpolnite priloženo prijavnico in jo čimprej vrnete šoli na elektronski naslov:

anica.tramte@os-skocjan.si ali svojo odločitev sporočite na telefonsko številko 07 38 46 611.

Obrok boste prevzeli na prevzemnem mestu. O načinu prevzema obroka vas bomo obvestili naknadno.

Anica Tramte, svetovalna služba