SREDA:
Danes smo se težko zbudili. Včeraj je bil pester in zanimiv dan, zato smo bili pošteno utrujeni. Poleg dopoldanskega plavanja smo se popoldan preizkusili še v postavljanju bivakov in športnih igrah. Za lajšanje domotožja, smo izdelali in napisali razglednice. Večer smo si popestrili s kvizom in pisanjem dnevnika. Pozdrav iz Cerkna. Vaši otroci in učitelji.

TOREK: Dobro jutro. Včerajšnji dan je bil pester in zanimiv. Plavanje in večerni sprehod nas še nista utrudila dovolj, da bi zvečer hitro zaspali. Zvečer je bilo kar nekaj domotožja, vendar smo se uspeli umiriti in potolažiti. Danes bo že bolje. Pred nami je lep dan, ki dopoldne moker, popoldne pa poučen in pester v prijetnem in domačem Cerknem. Pozdrav iz Cerkna Vaši otroci in učitelji.

Učenci 4. razredov smo od 14. – 18. 9. 2020 v plavalni šoli v naravi v Cerknem. Predviden prihod domov je v petek, med 17.15 in 17.45.

Dogodivščine v sliki lahko spremljate na spodnji povezavi.

Vsem želimo prijetno in varno bivanje, ter obilo novih dogodivščin in znanj.