Spoštovani učenci, straši.

Tudi po prvomajskih počitnicah bomo nadaljevali z poukom na daljavo.

Na spodnji povezavi, tako kot do sedaj, najdete povezave do vsebin, ki jih bodo za učence po razredih pripravljali učitelji posameznih predmetov oz. oddelkov. V zavihku učenci izberejo razred, ki ga obiskujejo, predmet in dokument, v katerem so zapisana navodila za delo, razlaga, povezave do učnih vsebin, učni listi, … Prosimo, da otrokom nudite vašo pomoč in podporo, v kolikor jo potrebujejo pri dostopanju do gradiv.

Šolsko delo naj učenci tudi v tem tednu učenci jemljejo skrajno resno. Za vsa morebitna vprašanja glede snovi, nalog in ostalega, se prosim v času, ko poteka pouk na daljavo, obrnite za dodatna pojasnila na učitelje, ki bodo vsak dan na voljo po e-pošti ali po dogovoru z njimi tudi drugače.

Z učitelji vam želimo veliko zdravja in učne kondicije, ki jo bomo potrebovali, ko se vrnemo v šolo.