V petek, 19. 10. 2018, bo športni dan za učence 9. razreda. S kolesi se bomo odpeljali proti Kostanjevici in naprej do Podbočja.

Zbor je ob 8.20 na igrišču za šolo, kjer bomo pregledali izpravnost koles in se preizkusili v poligonu.

Poskrbite, da bodo kolesa izpravna, predvsem zavore in ustrezen tlak v pnevmatikah.

Zaključek športnega dne bo ob 12.40, ko se tudi vrnemo v šolo.

OBVEZEN DEL KOLESARSKE OPREME JE ČELADA. Pri vožnji s kolesom po cestišču bomo dosledno upoštevali cestno-prometne predpise. Ker je zjutraj nekoliko hladneje se ustrezno oblecite (trenirka, vetrovka in priporočam rokavice).

MALICA BO ŠOLSKA (kartice), s seboj pa imejte še dodatno plastenko pijače (pijača naj ne bo gazirana – najbolj primerna je voda ali izotonični napitek, npr. cedevita) po potrebi dodaten sendvič in ČOKOLADICO (npr. mars ali frutabelo). Vse skupaj shranite v nahrbtniku. Priporočam tudi sončna očala.

Predure potekajo po urniku. Po končanem ŠD odidete domov.

Učitelja športa