TEKMOVANJA 2018/19
ŠPORTNA TEKMOVANJA
ŠPORTNO TEKMOVANJE | RAVEN, KRAJ IZV. | DATUM | MENTOR |
Atletika – ekipno | področno, NM | september | Manja Travnikar, Andrej Primc |
Atletika – posamično | področno, NM | maj | Manja Travnikar, Andrej Primc |
Mali nogomet (st. dečki) | kvalifikacije, Šentjernej | december | Andrej Primc |
Mali nogomet (ml. dečki) | kvalifikacije, Šentjernej | april | Andrej Primc |
Mali nogomet (ml. deklice) | kvalifikacije, Šentjernej | december | Manja Travnikar |
Mali nogomet (st. deklice) | kvalifikacije, Šentjernej | marec | Manja Travnikar |
Rokomet (ml. deklice) | kvalifikacije, Šentjernej | april | Manja Travnikar |
Rokomet (st. deklice) | kvalifikacije, Šentjernej | december | Manja Travnikar |
Smučanje (dečki, deklice) | področno, Kranjska Gora | januar | Andrej Primc |
Namizni tenis – ekipno (dečki in deklice 6.–9. razred) | Novo mesto | januar | Manja Travnikar |
Namizni tenis – posamično (dečki in deklice 6.–9. razred) | Novo mesto | januar | Manja Travnikar |
OSTALA TEKMOVANJA
TEKMOVANJE | ČAS IZVEDBE | MENTOR |
RAČUNANJE JE IGRA | vse šol. leto, maja 2018 tekmovanje | razredničarke |
CICI VESELA ŠOLA | april 2019 | razredničarke |
BRALNA ZNAČKA | vse šol. leto | razredniki, Marinka Cerinšek |
ŠPORTNA ZNAČKA (Krpan, Zlati sonček) | vse šol. leto | razredniki, Manja Travnikar |
TEKMOVANJE | TERMIN | MENTOR | Opomba: |
Proteusovo tekmovanje iz znanja biologije – ribe slovenskih celinskih voda |
Sabina Hočevar Sabina Klemenčič |
8. in 9. razred | |
Floristika – sistematika rastlin – herbarij |
Sabina Hočevar Sabina Klemenčič |
8., 9. razred | |
Male sive celice | 14. 9. 2017 – področno | Jan CERLE | 7., 8., 9. razred |
Preglovo tekmovanje iz kemije |
15. 1. 2018 – ŠOLSKO 24. 3. 2018 – DRŽAVNO |
Sabina Hočevar
|
8., 9. razred |
Kuharsko tekmovanje – KUHNAPATO
|
17.11. 2017 – v sklopu tradicionalnega slovenskega zajtrka april, maj 2017 – festival slovenske tradicionalne hrane |
Sabina Klemenčič
|
od 6. do 9. razreda |
Kresnička – tekmovanje iz znanja naravoslovja | 6. 2. 2017 |
Sabina Klemenčič, Sabina Hočevar Sabina Hočevar Tatjana Vὅrὅš |
6. in 7. razred 3., 4 . in 5. razred 1.,2. razred |
Prva pomoč |
APRIL 2018 – REGIJSKO MAJ 2018 – državno |
Anka B. Gorenc | 8. razred |
Geografsko tekmovanje |
16. 1. 2018 – šolsko, 7. 3. 2018 – OBMOČNO 13. 4. 2018 – DRŽAVNO |
Gabrijela Kovač | za 7., 8., 9. razred |
Zgodovinsko tekmovanje |
5. 12. 2017 – šolsko 1. 2. 2018 – PODROČNO 17. 3. 2018 – DRŽAVNO |
Gabrijela Kovač | za 8., 9. razred |
Tekmovanje iz angleščine |
15.11.2017 – ŠOLSKO 18.01.2018 – regijsko 20.3.2017 – DRŽAVNO, ZRSŠ |
Simona Bučar
|
za 9. razred |
Tekmovanje iz angleščine |
16.10.2016 – ŠOLSKO 20.11.2016 – DRŽAVNO, ZRSŠ |
Simona Bučar
|
za 8. razred |
Epi reading Badge Angleška bralna značka |
Septemver 2017 – april 2018 |
Simona Bučar
|
|
Tekmovanje iz nemščine |
22.11. 2017 – šolsko 13.3. 2018 – državno, ZRSŠ |
Milan Pavlič | |
Cankarjevo tekmovanje (slovenščina) |
12.12. 2017 – ŠOLSKO 24.1. 2018 – področno 10.3. 2018 – DRŽAVNO *1. triada: 6.4.2018 |
Irena Pleterski, vodja Tanja Luštek, Marinka Cerinšek |
8., 9. ̶ šolsko, področno, državno 1.–7., samo šolsko |
Stefanovo tekmovanje iz znanja fizike |
6. 2. 2018 – ŠOLSKO 16. 3. 2018 – PODROČNO 14. 4. 2018 – DRŽAVNO |
Simona Smrekar | |
Matematično tekmovanje za Vegova priznanja |
15. 03. 2017 – ŠOLSKO 21. 04 2017 – DRŽAVNO |
Igor Pangrčič | |
Tekmovanje iz logike |
28.9 2017 – ŠOLSKO 21.10. 2017 – DRŽAVNO |
Simona Smrekar | |
Vesela šola |
14.3. 2018– šolsko 11.4. 2017 – državno |
Aleksander Božič Sabina Klemenčič |
4. – 6. r 7. – 9. r. |