Prijava na šol. prehrano

Prijava na prehrano za šol. leto 2020-2021

Prijava na prehrano za 2021-22

Odjava prehrane

V primeru bolezni ali druge odsotnosti učenca lahko starši odjavijo prehrano za določen čas oziroma čas odsotnosti učenca. Prehrana se odjavi pri poslovni sekretarki ali računovodji, ob odsotnosti pa v šolski svetovalni službi. Starši odjavijo prehrano osebno, po telefonu, po elektronski pošti (prehrana@os-skocjan.si) ali pisno. Če je bila prehrana odjavljena od 8. 30 ure dalje, velja odjava z naslednjim dnem po prejemu sporočila, oziroma z dnem, ki ga določi oseba, ki je podala odjavo. Kot pravočasna se šteje tudi odjava posameznih obrokov za isti dan, če je bila v tajništvo šole oziroma šolsko kuhinjo sporočena do 8. 00 ure. Odjava prehrane za nazaj ni mogoča.

Učencu, ki je odsoten od pouka zaradi udeležbe oziroma sodelovanja pri dejavnostih, ki jih organizira šola, odjavi šolsko prehrano strokovni delavec, ki je zadolžen za izvedbo dejavnosti.